Kim Jestem?

Witaj po mojej stronie Mocy!

Dziękuję, że tu zajrzałeś. Pozwól, że Ci się przedstawię.

Bartek Raciborski. Absolwent Politechniki Białostockiej, przez ponad 3 lata współpracowałem z sukcesami z FM World w zakresie marketingu rekomendacyjnego. Po nieco ponad roku współpracy osiągnąłem najwyższy poziom w pierwszym planie marketingowym firmy.

Obecnie współpracuję również z marką FM Mobile – najstarszym działającym operatorem MVNO (wirtualnym) sieci Polkomtel (nazwa handlowa: Plus). Obecnie pomagam dla prawie dwustu aktywnych abonentów w ich rachunkach.
Dużo? W takim razie spróbuj oszacować, ilu klientów przypada na jednego konsultanta dowolnej z „dużych sieci”, wierz mi – 150 to wręcz mało!:)
Prywatnie pasjonat ciekawostek technologicznych, sprzedawca, niekryty entuzjasta marki Apple, kibic Jagiellonii Białystok, uzależniony od kawy aromatyzowanej narzeczony przepięknej dziewczyny, nieprzyzwoicie pomocny brat, syn… i tyle!

Skoro już to czytasz, to warto, żebyś coś jeszcze o mnie wiedział:
Od zawsze denerwuje mnie jedna rzecz – Reklamy wprowadzające w błąd.
Telefonia komórkowa to branża, gdzie najczęściej zasądzane są kary za dezinformację, ukryte opłaty i ogólne wprowadzanie w błąd.
Na pewno tak, jak ja miałeś jakieś nieprzyjemne doświadczenie związane z Twoimi rachunkami.
„Nie zamawiałem tej usługi”
„Skąd w ogóle taka kwota na rachunku?”
Brzmi znajomo?
Jeśli nawet nie dotknęło to Ciebie (szczęściarzu!), to na pewno ktoś z Twoich bliskich miał tę wątpliwą przyjemność.

Wiem, że na wiele rzeczy nie mamy wpływu, ale w tej kwestii jest inaczej! Zapraszam do kontaktu, a udowodnię Ci, że Twoje rachunki telefoniczne mogą być niższe, wygodniejsze… i po prostu lepsze! 🙂